About us

TK Capital to doświadczony zespół profesjonalistów, dla których sprzedaż nieruchomości nie jest tylko pracą, ale prawdziwą pasją, w którą wkładamy duży wysiłek oraz całe serce. Dzięki takiemu podejściu, od chwili rozpoczęcia działalności w 2008 roku, zdobyliśmy zaufanie kilkuset zadowolonych klientów.

Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości własnych, w tym głównie mieszkań w kamienicach oraz całych kamienic. Jednocześnie skupujemy budynki mieszkalne, grunty oraz udziały w nieruchomościach.   

Aktywnie działamy na rynku bydgoskim oraz toruńskim wyszukując wyłącznie najkorzystniejsze lokalizacyjnie nieruchomości. Skuteczność naszej pracy potwierdza fakt sprzedaży ponad 150 mieszkań w ciągu ostatnich dwóch lat.

Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Naszym klientom oferujemy również finansowanie zakupu nieruchomości. Pomagamy w uzyskaniu zarówno kredytu hipotecznego, jak i kredytu gotówkowego.

Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności i podnosimy kompetencje, aby nasze usługi spełniały potrzeby klientów na jak najwyższym jakościowo poziomie. Aktualnie rozpoczynamy działania na rynku pierwotnym. Jako deweloper, już wkrótce naszym klientom zaoferujemy lokale mieszkalne o wysokim standardzie w nowoczesnych budynkach wielorodzinnych.

emoji_events
Bogate doświadczenie
Wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami i zadowoleniem klientów.
text_snippet
Szeroka oferta
Sprzedajemy mieszkania i budynki wielorodzinne. Skupujemy kamienice, mieszkania, grunty i udziały w nieruchomościach.
grid_view
Kompleksowość obsługi
Przy zawieraniu transakcji znajdujemy indywidualne rozwiązania kredytowe zakupu nieruchomości
group
Zaufany zespół
Kilkunastoosobowa grupa TK Capital to ludzie z pasją, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności.
star
Wysokie standardy
Działamy skutecznie zachowując najwyższy poziom jakości usług i bezpieczeństwo transakcji.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

accept